woom UP

Nasz superlekki, wysokiej jakości elektryczny rower górski z łagodnym napędem i komponentami dostosowanymi do potrzeb dzieci maksymalizuje frajdę z jazdy i daje młodym rowerzystom większe możliwości – czy to w terenie, czy w drodze do szkoły, na rodzinnej wycieczce czy podczas przejażdżki rowerowej z przyjaciółmi.
woom UP 5
woom UP 5
24″  •  15.88 kg
7 - 11 years  •  128 – 145 cm
woom UP 6
woom UP 6
26″  •  16.64 kg
10 - 14 years  •  140 – 165 cm
Dzięki woom UP przyroda staje się jednym placem zabaw.
 • Silnik elektryczny

  Łagodny system napędowy marki Fazua zapewnia naturalne wrażenia z jazdy bez oporu przy naciskaniu pedałów – i to na wszystkich trzech poziomach wspomagania. Superkompaktowy, lekki zespół silnika i akumulatora jest wbudowany w rurę dolną w niemal niewidoczny sposób, a w razie potrzeby można go błyskawicznie wyjąć.

 • Rama woom

  Bardzo lekka rama aluminiowa wykonana z cieniowanych, hydroformowanych rur charakteryzuje się sportową geometrią z długim rozstawem osi oraz płaskim kątem główki ramy. Specjalnie ukształtowana górna rura ramy umożliwia szybkie zsiadanie w każdej sytuacji.

 • Amortyzowany widelec

  Wysokiej jakości amortyzowany widelec regulowany odpowiednio do masy ciała zapewnia komfort i kontrolę w każdym terenie. Regulowane tłumienie dobicia i odbicia umożliwia precyzyjne dostosowanie do terenu, a funkcja blokady pozwala w razie potrzeby zablokować widelec – dla maksymalnej frajdy z jazdy, czy to w terenie, czy w drodze do domu!

 • Hamulce

  Hamulce tarczowe z bardzo dobrą modulacją w połączeniu z dźwigniami hamulców przystosowanymi do małych dziecięcych dłoni znacznie zwiększają bezpieczeństwo oraz kontrolę także w trudnym terenie oraz mokrych warunkach.

 • Manetka cynglowa

  Lekka w obsłudze manetka cynglowa SRAM NX zapewnia precyzyjne i niezawodne przełączanie jedenastu biegów przy pomocy kciuka.

 • Mostek

  Ten specjalnie skonstruowany mostek rowerowy z kutego aluminium gwarantuje najwyższą sztywność przy minimalnej masie. Dzięki budowie typu Flip-Flop mostek można także zamontować odwrotnie w celu zmiany wysokości kierownicy.

 • Siodełko woom

  Siodełko jest jednym z najistotniejszych punktów styku między dzieckiem a rowerem, znacząco wpływającym na wygodę jazdy i wyczucie roweru. Z tego powodu nasze siodełko jest perfekcyjnie dopasowane do miednicy dziecka w tym wieku i zoptymalizowane do lekko wyprostowanej postawy siedzącej – dla jedynej w swoim rodzaju wygody jazdy.

 • Przerzutka

  Precyzyjna i lekko pracująca przerzutka umożliwia płynną zmianę biegów. Przerzutka tylna SRAM NX wyposażona została w jedenaście biegów z dużym zakresem przełożeń.

 • Opony

  Wysokiej jakości opony Schwalbe do rowerów górskich z mieszanką gumową ADDIX SPEED i technologią tubeless easy zapewniają optymalne połączenie niskich oporów toczenia, maksymalnej przyczepności, dobrego tłumienia oraz długiej żywotności.

Silnik może być tylko tak dobry jak rower, w którym jest zamontowany!

Dzięki woom UP nogi już się nie męczą. Lekki, sportowy elektryczny rower górski zapewnia Twojemu dziecku łatwe, precyzyjne prowadzenie, pełną kontrolę i maksymalną frajdę z jazdy dzięki komponentom przystosowanym do potrzeb dzieci.

Gwarantuje uśmiech od ucha do ucha na każdej przejażdżce!

woom UP 5
15.88 kg, Cena 13.499,00 zł
Hydrauliczny widelec pneumatyczny z regulowanym tłumieniem dobicia i odbicia oraz funkcją blokady, skok 80 mm, stery typu „tapered” małe 1 1/8″ – 1″, sztywna oś 100x15 mm, mocowanie PM 160
Hydroformowana rama aluminiowa, sztywna oś 12x135 mm, mocowanie PM 140
Mostek typu Flip-Flop, 1″ do kierownic z mocowaniem Ø 31,8 mm
Kierownica MTB z mocowaniem Ø 31,8 mm, szerokość 600 mm, wznios 20 mm
Zębatka narrow wide typu direct mount z 28 zębami
Kaseta 11-rzędowa z 11-42 zębami
Przerzutka tylna SRAM NX
Manetka cynglowa SRAM NX
Hydrauliczne hamulce tarczowe Promax (160/140 mm)
Siodełko woom
24 x 2,35″ Schwalbe Rocket Ron, mieszanka gumy ADDIX SPEED
woom UP 6
16.64 kg, Cena 13.949,00 zł
Hydrauliczny widelec pneumatyczny z regulowanym tłumieniem dobicia i odbicia oraz funkcją blokady, skok 90 mm, stery typu „tapered” małe 1 1/8″ – 1″, sztywna oś 100x15 mm, mocowanie PM 160
Hydroformowana rama aluminiowa, sztywna oś 12x135 mm, mocowanie PM 140
Mostek typu Flip-Flop, 1″ do kierownic z mocowaniem Ø 31,8 mm
Kierownica MTB z mocowaniem Ø 31,8 mm, szerokość 680 mm, wznios 20 mm
Zębatka narrow wide typu direct mount z 28 zębami
Kaseta 11-rzędowa z 11-42 zębami
Przerzutka tylna SRAM NX
Manetka cynglowa SRAM NX
Hydrauliczne hamulce tarczowe Promax (160/140 mm)
Siodełko woom
26 x 2,35″ Schwalbe Rocket Ron, mieszanka gumy ADDIX SPEED

“Nasz rower woom UP to elektryczny rower górski dla dzieci i młodzieży, dzięki któremu telefony komórkowe, konsole do gier itp. schodzą na dalszy plan i od którego rodzicom trudno oderwać swoje dzieci.”

Marcus Ihlenfeld
Założyciel i dyrektor generalny woom