Zwrot lub wymiana

 


W ciągu 30 dni możesz dokonać zwrotu zakupionego produktu, jeśli nie odpowiada Twoim oczekiwaniom, okaże się za duży lub za mały, albo po prostu Ci się nie spodoba.
Wymienimy Twój rower na rower w innym rozmiarze na nasz koszt i zorganizujemy jego odbiór, nawet gdy był już używany do jazdy.
Jeśli okaże się, że rower nie odpowiada Twoim oczekiwaniom, odbierzemy go. Dotyczy to również rowerów, które były już używane!
Pokryjemy koszty wysyłki i zwrócimy całą sumę.

 


Prawo do odstąpienia od umowy
Skorzystanie z naszej 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy oraz naszego formularza zwrotu nie jest warunkiem, by skutecznie skorzystać z prawa odstąpienia od umowy i w żadnym zakresie go nie ogranicza.

 


Chcę zwrócić rower. Jak to zrobić??

1. Wypełnij formularz zwrotu (który znajdziesz na stronie pobierz)

2. Zapakuj rower, załącz do niego formularz zwrotu

3. Skontaktuj się z nami, przygotujemy list przewozowy w formacie PDF, który wyślemy do ciebie do wydrukowania. Następnie w umówiony wcześniej dzień przyjedzie kurier po paczkę.

 

Gwarancja

Udzielamy 24-miesięcznej gwarancji, która obejmuje cały rower, w tym również ramę i elementy do niego domontowywane. Gwarancja nie obejmuje szkód powstałych w wyniku upadku. Wyślij do nas zdjęcie szkody, a my postaramy się pomóc w jak najszybszym czasie i bez zbędnych formalności.

W celu dokonania zwrotu roweru woom skorzystaj z formularza zwrotu, który jest dostępny na naszej stronie internetowej.

Części które ulegają zużyciu, takie jak np. uchwyty, pedały, można wymienić na nowe. Części zamienne znajdziesz na dole tej strony.